GoodAir

Smog Połaniec - mapa, dziś, pomiar

Legenda Bardzo dobry Dobry Dostateczny Umiarkowany Zły Bardzo Zły Brak indeksu

Jakość powietrzaPołaniec - mapa, dziś, pomiar

Połaniec to miasto w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego.
Od wschodu granicę gminy stanowi rzeka Wisła, a od północy i zachodu kompleks Lasów Golejowskich . Tutejszy krajobraz ukształtował lodowiec. Pofałdowany teren rozcinają doliny Wisły, Czarnej, Wschodniej i Kanału Strumienia tworząc malowniczy przełom.
Mieszkasz lub wybierasz się do tej miejscowości? Poniżej znajdziesz niezbędne informacje o stanie powietrza i poziomie smogu w mieście Połaniec.

Mapa jakości powietrza w Połańcu

Świeże powietrze to gwarancja zdrowia i dobrego samopoczucia niestety jakość powietrza w Połańcu nie zawsze to zdrowie gwarantuje. Lokalne służby są w zimie zasypywane sygnałami od mieszkańców o paleniu w piecach trujących śmieci i odpadów. Takie zachowania przyczyniają się do znacznego pogorszenia stanu powietrza w Połańcu.

Pomiar smogu w Połańcu

Miasto zachęca mieszkańców Połańca do działań ograniczających emisję szkodliwych dla środowiska i zdrowia zanieczyszczeń powietrza wprowadzając w życie Program „Czyste powietrze”. Program jest przeznaczony dla osób będących właścicielami domów jednorodzinnych i skupia się na termomodernizacji oraz wydajnym zarządzaniu energią w domach. Te działania mają pozwolić ograniczyć smog w Połańcu a także przynieść oszczędności finansowe. Dzięki zmniejszeniu emisji gazów cieplarnianych, pyłów i innych szkodliwych substancji stan powietrze w Połańcu na pewno ulegnie poprawie.

Sprawdź stan powietrza w pozostałych miastach